-SC Select Team-
Name | High School |
Will Muzika | Dorman |
Daniel Aldrich | Wando |
Colby Holmes | Conway |
Christopher Owings | Gilbert |
Jake Zokan | Spring Valley |
Brison Celek | Bishop England |
Greg Harrison | Hilton Head |
Dre Watts | Laurens |
Travis Burnside | Laurens |
Seth Neely | Rock Hill |
Dylan Cole | Dorman |
Dustin Morris | Landrum |
Justin Trapp | Fairfield-Central |
Christian Powell | Greenwood |
Cameron Holmes | Boiling Springs |
Josh Pless | Boiling Springs |
Coaches: Bob Kleinknecht (West Florence), John Daurity (Socastee), Steve Williams (Belton-Honea Path)
-North 1A/4A-
Name | High School |
Casey Seay | Rock Hill |
Andrew Hill | Ridge View |
Brendon Van Nostrand | Lewisville |
Bobby Jackson | Gaffney |
Cody Johnson | Nation Ford |
McCrae Norton | Gaffney |
Preston Glenn | Westside |
Dylan Campbell | Westside |
Drew Hardee | Northwestern |
TJ Estes | Northwestern |
Alex Wilson | Landrum |
Joseph Wright | Buford |
Julio Iglesias | Ridge View |
Gaither Bumgardner | Great Falls |
Stefan del Pino | Dorman |
TJ Young | Dorman |
Coaches: Mitch Walters (Northwestern), Barry New (Westside)
-North 2A/3A-
Name | High School |
Will Bedenbaugh | Mid Carolina |
Josh Wilson | Strom Thurmond |
Brody Greer | Belton-Honea Path |
Josh Miller | Chapin |
Paul Nitto | JL Mann |
Emilio Pagan | JL Mann |
Matt Holliday | Greer |
Alex Mitchell | AC Flora |
Matt Pegler | Riverside |
Austen Barber | Eastside |
James Newman | AC Flora |
Daniel Rawls | Chester |
Matthew Moore | Belton-Honea Path |
Adam Spires | Gilbert |
Jake Padgett | Gilbert |
Ryan Westbrook | Broome |
Coaches: Andy Ford (Daniel), Randy Stokes (Lugoff-Elgin)
-South 1A/4A-
Name | High School |
Josh Crout | Stratford |
Ryne Hardwick | Conway |
Corey Holmes | White Knoll |
Chris Harper | Lexington |
Bradley Evsich | Wando |
Tracy Bishop | Johnsonville |
Chandler Smetana | West Florence |
Yamil Perez | Goose Creek |
Charlton Hanna | Johnsonville |
Zack Godley | Bamberg-Ehrhardt |
Don Sandifer | Bamberg-Ehrhardt |
Kyle Christian | Wando |
Bobby Watford | Conway |
Josh Knab | Carolina Forest |
Ryan Gunther | Stratford |
Kellen Easterby | James Island |
Coaches: Tom Hatley (James Island), Jonny Thompson (White Knoll)
-South 2A/3A-
Name | High School |
Tucker Hawley | South Aiken |
James Hall | Brookland-Cayce |
Ryan Connolly | Bishop England |
Chase Goude | Battery Creek |
Kyle Ward | Georgetown |
Phillip Herring | Dillon |
Elliott Van Dyke | Hilton Head |
Reggie Weatherford | Lake City |
Gray Stafford | Cheraw |
Gunnar Freeman | Marlboro County |
Jack LaFrage | Camden |
Taylor Grover | Midland Valley |
Ayres Renfrow | Socastee |
Anthony Smith | Dillon |
Tripp Faulk | North Myrtle Beach |
Shane Miles | Lake City |
Coaches: Chris Wells (Hilton Head), Denny Beckley (Camden)