Menu

Prep Schedule / Pitching Probables

Home Team Home Pitcher Visiting Team Visiting Pitcher Game Date Details
J.L Mann Laurens 04-02-2019 7:30 Region Game
Riverside Hillcrest 04-02-2019 6:30
Crescent Seneca 04-02-2019 6:30 PM
Blue Ridge Travelers Rest 04-02-2019 6:00
Batesburg-Leesville Fox Creek 04-02-2019 7:30 PM
Hartsville Marlboro County 04-02-2019 6:30 Region contest
Eastside Greer 04-02-2019 6:30
May River Ridgeland-Hardeeville 04-02-2019 7:00pm @May River High
Greenville Berea 04-02-2019 6:00 pm
Hanahan Bishop England 04-02-2019 6:00
Broome Union County 04-02-2019 6:00
Eastside Greer 04-02-2019 6:30 p.m.
Nation Ford Rock Hill 04-03-2019 7:15 pm Region Game
McBee Andrew Jackson 04-03-2019 6:00 PM
Robert E Lee Academy Dinwiddie (VA) 04-03-2019 10am Mingo Bay Tournament
Bishop England Summerville 04-03-2019 6:00
Clovr Fort Mill 04-03-2019 6:00
Lugoff-Elgin Blythewood 04-03-2019 6:30 PM *Region 4-5A
West Florence Hartsville 04-03-2019 6:30
Wade Hampton Greer 04-03-2019 7:30
J.L. Mann Greenville 04-03-2019 6:00 pm
Cane Bay Wando 04-03-2019 7:00 Region Game
Eastside Wren 04-03-2019 6:30 p.m.
Lugoff-Elgin Blythewood 04-03-2019 Region Game - 6:30pm
Chapman Dutch Fork 04-03-2019 6:30
Robert E Lee Academy Dinwiddie (VA) 04-04-2019 10am Mingo Bay Tournament
Laurens Ninety Six 04-04-2019 6:00
Newberry Batesburg-Leesville 04-04-2019 7:00 PM
Beaufort High May River High 04-04-2019 4:00/6:30pm @Beaufort High
Rock Hill Nation Ford 04-05-2019 7:15 pm Region Game
Andrew Jackson Lewisville 04-05-2019 6:00 PM
Lancaster Westwood 04-05-2019 7:15 Region Game
Emerald Clinton 04-05-2019 7:30 p.m
Summerville Cane Bay 04-05-2019 7:00
Fort Mill Clover 04-05-2019 6:30
Laurens J.L Mann 04-05-2019 7:30 Region Game
Hillcrest Riverside 04-05-2019 6:30
Seneca Crescent 04-05-2019 6:30 PM
Blythewood Lugoff-Elgin 04-05-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Travelers Rest Blue Ridge 04-05-2019 6:00
Batesburg-Leesville Fox Creek 04-05-2019 7:30 PM
Hartsville N. Myrtle Beach 04-05-2019 6:30 Region contest
Greer Eastside 04-05-2019 6:30
Ridgeland-Hardeeville May River 04-05-2019 3:00/7:[email protected]
Greenville Berea 04-05-2019 6:00 pm
Summerville Cane Bay 04-05-2019 7:00
Bishop England Hanahna 04-05-2019 6:00
Greer Eastside 04-05-2019 6:30
Blythewood Lugoff-Elgin 04-05-2019 Region Game - 6:30pm
Airport Airport 04-08-2019 7:00
Strom Thurmond Emerald 04-08-2019 6:00 p.m
Fort Dorchester Summerville 04-08-2019 7:00
Clover Rock Hill 04-08-2019 7:30
Spring Valley Blythewood 04-08-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Cane Bay Berkeley 04-08-2019 7:00 Region Game
Lugoff-Elgin Chapin 04-08-2019 6:30pm
Nation Ford Northwestern 04-08-2019 6:30 pm Region Game
Byrnes Chapman 04-08-2019 6:30
Andrew Jackson Central 04-09-2019 6:00 PM
Westwood South Pointe 04-09-2019 7:00 Region Game / Senior Night
Union Emerald 04-09-2019 7:30 p.m
King's Academy Robert E Lee Academy 04-09-2019 6:30pm
T.L Hanna Laurens 04-09-2019 6:30 Region Game
Boiling Springs Riverside 04-09-2019 6:30
Seneca Pendleton 04-09-2019 6:30 PM
Greer Blue Ridge 04-09-2019 6:30
Batesburg-Leesville Saluda 04-09-2019 6:00 PM
Hartsville Darlington 04-09-2019 6:30 Region contest
Greer Blue Ridge 04-09-2019 6:30
Wade Hampton May River 04-09-2019 2:15/7:[email protected] Hampton
Eastside Greenville 04-09-2019 6:30 pm
Chesnee Broome 04-09-2019 7:30 Region Game
Waccamaw Hanahan 04-09-2019 6:30
Eastside Greenville 04-09-2019 6:30 p.m.
Lancaster Andrew Jackson 04-10-2019 7:00 PM
Robert E Lee Academy Lamar HS 04-10-2019 6:30pm
Summerville Fort Dorchester 04-10-2019 7:00
Rock Hill Clover 04-10-2019 7:00
Rock Hill Clover 04-10-2019 7:00
Laurens Clinton 04-10-2019 7:30
Spring Valley Blythewood 04-10-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Asheville High School, Asheville, NC Blue Ridge 04-10-2019 5:00
Camden Hartsville 04-10-2019 7:00
Greer Wade Hampton 04-10-2019 7:30
Greenville J.L.Mann 04-10-2019 Senior Night - 6:00 pm
Berkeley Cane Bay 04-10-2019 6:30 Region Game
Broome Woodruff 04-10-2019 7:30
Northwestern Nation Ford 04-10-2019 6:00 pm Region Game
Chapin Lugoff-Elgin 04-10-2019 7:00pm
Union Chapman 04-10-2019 7:30
Ridgeview Westwood 04-11-2019 7:00 Region Game
Summerville AC Flora 04-11-2019 7:00
Clover Rock Hill 04-11-2019 7:00
Riverside Eastside 04-11-2019 7:30
Fairfield Central Batesburg-Leesville 04-11-2019 6:00 PM
Myrtle Beach Hartsville 04-11-2019 6:30 Region contest
Nation Ford Northwestern 04-11-2019 7:00 pm Region Game
Oceanside Academy Hanahan 04-11-2019 7:00
Carolina Broome 04-11-2019 6:00 Region Game
Lee Central Andrew Jackson 04-12-2019 6:00 PM