Menu

Prep Schedule / Pitching Probables

Home Team Home Pitcher Visiting Team Visiting Pitcher Game Date Details
Daniel Pendleton 03-21-2019 6:00
Robert E Lee Academy Williamsburg Academy 03-21-2019 6:30pm
Boiling Springs Hillcrest 03-21-2019 7:30pm
Summerville Tennessee High 03-21-2019 7:00
York Comprehensive Nation Ford 03-21-2019 7:00 pm
Riverside JL Mann 03-21-2019 6:00 @ Flour Field
Midland Valley Lugoff Elgin 03-21-2019 7:00pm
Chapman Greer Jensen Howard 03-21-2019 7:30
Loris North Myrtle Beach 03-21-2019 6:00
Midland Valley Lugoff-Elgin 03-21-2019 7pm
Hanahan Oceanside Academy 03-21-2019 7:00
Wren Eastside 03-21-2019 6:30 p.m.
North Augusta South Aiken 03-22-2019 7:00 Region V AAAA
Andrew Jackson Lee Central 03-22-2019 6:00 PM
Northwestern Clover 03-22-2019 5:00 & 7:00 DH
Pendleton Powdersville 03-22-2019 7:00 Region Game
South Pointe Westwood 03-22-2019 7:30 Region Game
Clinton Emerald 03-22-2019 7:30 p.m
Robert E Lee Academy Dillon Christian 03-22-2019 6:30pm
Goose Creek Summerville 03-22-2019 7:00
Pendleton Powdersville 03-22-2019 7:00
Clover Northwestern 03-22-2019 6:00
Laurens Westside 03-22-2019 6:00 Region Game
Riverside Dorman 03-22-2019 6:30
Seneca West-Oak 03-22-2019 6:30 PM
Blythewood Irmo 03-22-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Midland Valley Brookland Cayce 03-22-2019 7:00pm Region V AAAA
Greenville Blue Ridge 03-22-2019 6:00
Batesburg-Leesville Silver Bluff 03-22-2019 6:00 PM
Hartsville Garrett Gainey Myrtle Beach 03-22-2019 6:30 Region contest
Greer Josh Fenton Travelers Rest 03-22-2019 6:30
May River Battery Creek 03-22-2019 7:00pm @May River High
Loris Dillon 03-22-2019 Region 6:30
Lugoff-Elgin Spring Valley 03-22-2019 Region Game - 6:30pm
Broome Chesnee 03-22-2019 7:30 Region Game
Manning Hanahan 03-22-2019 6:00
Eastside Berea 03-22-2019 6:30 p.m.
Pickens Walhalla 03-22-2019 6:00
West Florence Conway 03-22-2019 6:00
North Myrtle Beach Darlington 03-22-2019
Calhoun Academy Northside Christian 03-22-2019 6:30
Camden Lugoff-Elgin 03-23-2019 1:30pm
North Central Andrew Jackson 03-25-2019 6:00 PM
Fort Mill Northwestern 03-25-2019 5:30 & 7:00 DH
Westwood Spring Valley 03-25-2019 7:00
Lamar HS Robert E Lee Academy 03-25-2019 6:00 pm
West Ashley Summerville 03-25-2019 7:00
Nation Ford Clover 03-25-2019 6:00
Boiling Springs Laurens 03-25-2019 7:30
Seneca Pickens 03-25-2019 6 PM
Sumter Blythewood 03-25-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Blue Ridge Southside Christian 03-25-2019 7:00
Irmo Lugoff-Elgin 03-25-2019 Region Game - 6:30pm
Batesburg-Leesville Ridge Spring-Monetta 03-25-2019 6:00 PM
Stratford Cane Bay 03-25-2019 7:00 Region Game
Broome Clinton 03-25-2019 7:30
Phillip Simmons Hanahan 03-25-2019 7:00
Chapman Woodruff 03-25-2019 7:30
Boiling Springs Mauldin 03-26-2019
Westwood Ridgeview 03-26-2019 7:00 Region Game
Emerald Union 03-26-2019 7:30 p.m
Robert E Lee Academy Carolina Academy 03-26-2019 6:30pm
Laurens Woodmont 03-26-2019 7:30 Region Game
Riverside Spartanburg 03-26-2019 6:30
Seneca Powdersville 03-26-2019 6:30 PM Region Game
Eastside Blue Ridge 03-26-2019 6:30
Batesburg-Leesville Ninety-Six 03-26-2019 6:00 PM
N. Myrtle Beach Hartsville 03-26-2019 6:30 Region contest
Greer Berea 03-26-2019 7:30
May River Beaufort High 03-26-2019 6:30pm @May River High
Greenville Travelers Rest 03-26-2019 6:00 pm
Seneca Powdersville 03-26-2019
Broome Carolina 03-26-2019 6:00 Region Game
Hanahan Dobbins Bennett 03-26-2019 6:00
Eastside Blue Ridge 03-26-2019 6:30 p.m.
Chesnee Chapman 03-26-2019 7:30 Region Game
Daniel Walhalla 03-26-2019 6:00
Conway St. James 03-26-2019 6:00
North Myrtle Beach Hartsville 03-26-2019
Boiling Springs Mauldin 03-26-2019 7:30pm
Emerald Ninety Six 03-27-2019 7:00 p.m
Clover Nation Ford 03-27-2019 6:00 pm Region Game
Summerville West Ashley 03-27-2019 7:00
Clover Nation Ford 03-27-2019 6:00
Blythewood Sumter 03-27-2019 6:30 PM *Region 4-5A
Lugoff-Elgin Irmo 03-27-2019 Region Game - 6:30pm
Hartsville Camden 03-27-2019 6:30
Cane Bay Stratford 03-27-2019 7:00 Region Game
North Augusta AC Flora 03-27-2019 6:30
West_Oak Walhalla 03-27-2019 6:30
North Myrtle Beach Aynor 03-27-2019
Waccamaw Dillon 03-28-2019 6:30
JL Mann Riverside 03-28-2019 6:30
Broome Blue Ridge 03-28-2019 7:00
Woodmont Greer 03-28-2019 7:30
Powdersville Palmetto 03-28-2019 6:30
May River Ashley Ridge 03-28-2019 6:30pm @May River High
Goose Creek Hanahan 03-28-2019 7:00
Chapman Southside 03-28-2019 6:00 Region Game
PAC Calhoun Academy 03-28-2019 6:30